Login one time (7.x-2.0) - en to kk translation catalogue (8 entries)

en: Body
kk: Мазмұны

en: user
kk: пайдаланушы

en: Subject
kk: Тақырыбы

en: Available variables are:
kk: Келесі ауыспалыларды қолдануға болады:

en: Global settings
kk: Жалпы теңшелімдер

en: Front page
kk: Басты бет

en: You have tried to use a one-time login for an account which has been blocked.
kk: Жүйеге бір рет кіретін сілтеме бұғатталған.

en: User %name used one-time login link at time %timestamp.
kk: %name деген қолданушы %timestamp уақытында бір реттік кіру сілтемесін пайдаланды.
