Login one time (7.x-2.0) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Body
my: စာကိုယ်

en: user
my: အသုံးပြုသူ

en: Subject
my: အကြောင်း

en: Front page
my: ပထမဆုံး စာမျက်နှာ

en: Current page
my: လက်ရှိစာမျက်နှာ
