Login one time (7.x-2.0) - en to sk translation catalogue (13 entries)

en: Body
sk: Text

en: user
sk: používateľ

en: Subject
sk: Predmet

en: Available variables are:
sk: Dostupné premenné sú:

en: Global settings
sk: Globálne nastavenia

en: Front page
sk: Titulná stránka

en: E-mail settings
sk: Nastavenia e-mailu

en: Select list
sk: Výberové pole

en: User page
sk: Stránka používateľa

en: You have tried to use a one-time login for an account which has been blocked.
sk: Pokúsili ste sa použiť jednorázové prihlasovacie meno pre účet, ktorý bol blokovaný.

en: User %name used one-time login link at time %timestamp.
sk: Používateľ %name použil jednorazový prihlasovací odkaz v čase %timestamp.

en: Path settings
sk: Nastavenia cesty

en: Current page
sk: Aktuálna stránka
