Login one time (7.x-2.0) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: Body
sl: Vsebina

en: user
sl: uporabnik

en: Subject
sl: Zadeva

en: Available variables are:
sl: Spremenljivke na voljo:

en: Global settings
sl: Globalne nastavitve

en: Front page
sl: Vstopna stran

en: User %name used one-time login link at time %timestamp.
sl: Uporabnik %name je uporabil možnost enkratne prijave ob %timestamp.
