Login one time (7.x-2.0) - en to sv translation catalogue (14 entries)

en: Body
sv: Brödtext

en: user
sv: användare

en: Subject
sv: Ämne

en: Available variables are:
sv: Tillgängliga variabler är:

en: Global settings
sv: Globala inställningar

en: Front page
sv: Startsida

en: E-mail settings
sv: Inställningar för e-post

en: Select list
sv: Rullgardinsmeny

en: You have tried to use a one-time login for an account which has been blocked.
sv: Du har försökt använda en engångsinloggning för ett konto som har blockerats.

en: User %name used one-time login link at time %timestamp.
sv: Användaren %name använde en engångslänk för inloggning vid %timestamp.

en: Listed
sv: Listad

en: Path settings
sv: Sökvägsinställningar

en: Autocomplete textfield
sv: Automatisk kompletterande textfält

en: Current page
sv: Nuvarande sida
