Login one time (7.x-2.0) - en to te translation catalogue (8 entries)

en: Body
te: వివరము

en: user
te: వాడుకరి

en: Subject
te: విషయం

en: Global settings
te: సార్వత్రిక అమరికలు

en: Front page
te: మొదటి పేజీ

en: Select list
te: జాబితాను ఎంచుకోండి

en: User %name used one-time login link at time %timestamp.
te: వాడుకరి %name ఒక్కమాటు ప్రవేశపు లంకెని %timestampకి ఉపయోగించారు.

en: Current page
te: ప్రస్తుత పుట
