Login one time (7.x-2.1) - en to ca translation catalogue (14 entries)

en: Body
ca: Cos

en: user
ca: usuari

en: Subject
ca: Assumpte

en: Available variables are:
ca: Les variables disponibles són:

en: Global settings
ca: Paràmetres globals

en: Front page
ca: Portada

en: E-mail settings
ca: Paràmetres del correu electrònic

en: Select list
ca: Llista de selecció

en: User page
ca: Pàgina d'usuari

en: You have tried to use a one-time login for an account which has been blocked.
ca: Heu intentat utilitzar un inici de sessió d'un sol cop per un compte que ha estat bloquejat.

en: User %name used one-time login link at time %timestamp.
ca: L'usuari %name ha utilitzat l'enllaç d'inici de sessió d'un sol cop a les %timestamp.

en: Listed
ca: Llistat

en: Path settings
ca: Paràmetres de Path

en: Current page
ca: Pàgina actual
