Login one time (7.x-2.1) - en to cs translation catalogue (13 entries)

en: Body
cs: Text

en: user
cs: uživatel

en: Subject
cs: Předmět

en: Available variables are:
cs: Dostupné proměnné jsou:

en: Global settings
cs: Globální nastavení

en: Front page
cs: Titulní stránka

en: Select list
cs: Seznam

en: User page
cs: Stránka uživatele

en: You have tried to use a one-time login for an account which has been blocked.
cs: Pokusil jste se použít jednorázové přihlašovací údaje k účtu, který byl zablokován.

en: User %name used one-time login link at time %timestamp.
cs: Uživatel %name použil jednorázový přihlašovací odkaz v čase %timestamp.

en: Listed
cs: Vypsaný

en: Path settings
cs: Nastavení cesty

en: Current page
cs: Aktuální stránka
