Login one time (7.x-2.1) - en to cy translation catalogue (11 entries)

en: Body
cy: Corff

en: user
cy: defnyddiwr

en: Subject
cy: Testun

en: Available variables are:
cy: Newidion sydd ar gael yw:

en: Global settings
cy: Gosodiadau eang

en: Front page
cy: Tudalen flaen

en: Select list
cy: Dewis rhestr

en: You have tried to use a one-time login for an account which has been blocked.
cy: Rydych wedi ceisio defnyddio mewngofnod un-waith am gyfrif sydd wedi ei flocio.

en: User %name used one-time login link at time %timestamp.
cy: Defnyddiodd defnyddiwr %name dolen mewngofnodi un-waith ar amser %timestamp.

en: Listed
cy: Wedi ei restru

en: Path settings
cy: Gosodiadau llwybr
