Login one time (7.x-2.10) - en to hu translation catalogue (18 entries)

en: Body
hu: Törzs

en: user
hu: felhasználó

en: Subject
hu: Tárgy

en: Available variables are:
hu: Használható változók:

en: User
hu: Felhasználó

en: Global settings
hu: Általános beállítások

en: Front page
hu: Címlap

en: E-mail settings
hu: E-mail beállításai

en: Select list
hu: Legördülő lista

en: Authentication
hu: Azonosítás

en: User page
hu: Felhasználói oldal

en: You have tried to use a one-time login for an account which has been blocked.
hu: A használni próbált egyszer használatos belépési linkhez tartozó felhasználó blokkolva van.

en: User %name used one-time login link at time %timestamp.
hu: %name felhasználó egyszer használható bejelentkezési hivatkozást használt (%timestamp).

en: Listed
hu: Listázott

en: Path settings
hu: Útvonal beállításai

en: Current page
hu: Jelenlegi oldal

en: - Choose a page -
hu: - Oldal kiválasztása -

en: - Choose a user -
hu: - Felhasználó kiválasztása -
