Login one time (7.x-2.10) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Body
ku: ناوەڕۆک

en: user
ku: بەکارهێنەر

en: Subject
ku: سه‌ردیڕ

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: Global settings
ku: سازکارییە گشتییەکان

en: Front page
ku: پەڕەی سەرەتا
