Login one time (7.x-2.10) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Body
nn: Brødtekst

en: user
nn: brukar

en: Subject
nn: Emne

en: User
nn: Brukar

en: Front page
nn: Framside

en: Select list
nn: Listevalg
