Login one time (7.x-2.10) - en to oc translation catalogue (11 entries)

en: Body
oc: Còs

en: user
oc: utilizaire

en: Subject
oc: Objècte

en: Available variables are:
oc: Las variablas disponiblas son  :

en: User
oc: Utilizaire

en: Global settings
oc: Paramètres globals

en: Front page
oc: Pagina d'acuèlh

en: Select list
oc: Lista de seleccion

en: You have tried to use a one-time login for an account which has been blocked.
oc: Avètz temptat d'utilizar un identificant unic per un compte qu'es estat blocat.

en: User %name used one-time login link at time %timestamp.
oc: L'utilizaire %name a utilizat un ligam de connexion temporària a %timestamp.

en: Current page
oc: Pagina actuala
