Login one time (7.x-2.10) - en to pl translation catalogue (16 entries)

en: Body
pl: Treść

en: user
pl: użytkownik

en: Subject
pl: Tytuł

en: Available variables are:
pl: Dostępne zmienne to:

en: User
pl: Użytkownik

en: Global settings
pl: Ustawienia globalne

en: Front page
pl: Strona główna

en: E-mail settings
pl: Ustawienia e-mail

en: Select list
pl: Lista wyboru

en: Authentication
pl: Uwierzytelnianie

en: User page
pl: Strona użytkownika

en: You have tried to use a one-time login for an account which has been blocked.
pl: Podjęto próbę wykorzystania jednorazowego odnośnika logowania dla konta, które zostało zablokowane.

en: User %name used one-time login link at time %timestamp.
pl: Użytkownik %name wykorzystał jednorazowy odnośnik logowania (%timestamp).

en: Listed
pl: Wylistowany

en: Path settings
pl: Ustawienia ścieżki

en: Current page
pl: Bieżąca strona
