Login one time (7.x-2.2) - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: Body
ast: Cuerpu

en: user
ast: usuariu

en: Subject
ast: Asuntu

en: Available variables are:
ast: Las variables válidas son:

en: Global settings
ast: Preferencies globales

en: Front page
ast: Páxina d'entamu

en: Select list
ast: Esbilla
