Login one time (7.x-2.2) - en to pt translation catalogue (14 entries)

en: Body
pt: Corpo

en: user
pt: usuário

en: Subject
pt: Assunto

en: Available variables are:
pt: As variáveis disponíveis são:

en: Global settings
pt: Configurações globais

en: Front page
pt: Página inicial

en: E-mail settings
pt: Configurações de email

en: Select list
pt: Lista de seleção

en: User page
pt: Página do usuário

en: You have tried to use a one-time login for an account which has been blocked.
pt: Você tentou usar um lembrete de senha com uma conta bloqueada.

en: User %name used one-time login link at time %timestamp.
pt: Usuário %name efetuou login em %timestamp após recuperação de senha.

en: Listed
pt: Listado

en: Path settings
pt: Configurações do endereço

en: Current page
pt: Página atual
