Login one time (7.x-2.2) - en to tr translation catalogue (13 entries)

en: Body
tr: Gövde

en: user
tr: kullanıcı

en: Subject
tr: Konu

en: Available variables are:
tr: Var olan değişkenler:

en: Global settings
tr: Genel ayarlar

en: Front page
tr: Ana sayfa

en: E-mail settings
tr: E-posta ayarları

en: Select list
tr: Seçim listesi

en: You have tried to use a one-time login for an account which has been blocked.
tr: Engellenmiş bir hesap için bir seferlik girişi kullanmaya çalıştınız.

en: User %name used one-time login link at time %timestamp.
tr: %name kullanıcısı %timestamp zamanında tek-seferlik giriş bağlantısını kullandı.

en: Listed
tr: Listelenmiş

en: Path settings
tr: Yol ayarları

en: Current page
tr: Şu an kullanılan sayfa
