Login one time (7.x-2.2) - en to vi translation catalogue (10 entries)

en: Body
vi: Nội dung

en: user
vi: người dùng

en: Subject
vi: Tiêu đề

en: Available variables are:
vi: Các biến số có hiệu lực là:

en: Global settings
vi: Thiết đặt toàn cục

en: Front page
vi: Trang nhất

en: Select list
vi: Danh sách chọn

en: User %name used one-time login link at time %timestamp.
vi: Người dùng %name đã sử dụng liên kết đăng nhập một lần tại thời điểm %timestamp.

en: Path settings
vi: Thiết lập đường dẫn

en: Current page
vi: Trang hiện thời
