Login one time (7.x-2.3) - en to af translation catalogue (5 entries)

en: Body
af: Teks

en: user
af: gebruiker

en: Subject
af: Onderwerp

en: Available variables are:
af: Beskikbare veranderlikes is:

en: Global settings
af: Globale-instellings
