Login one time (7.x-2.3) - en to da translation catalogue (14 entries)

en: Body
da: Brødtekst

en: user
da: bruger

en: Subject
da: Emne

en: Available variables are:
da: Tilgængelige variable er:

en: Global settings
da: Globale indstillinger

en: Front page
da: Forside

en: E-mail settings
da: E-mail-indstillinger

en: Select list
da: Valgliste

en: User page
da: Brugerside

en: You have tried to use a one-time login for an account which has been blocked.
da: Du har forsøgt at bruge et engangs-login til en konto som er blevet blokeret.

en: User %name used one-time login link at time %timestamp.
da: Brugeren %name brugte et engangslogind-link %timestamp.

en: Listed
da: Liste

en: Path settings
da: Indstillinger for sti

en: Current page
da: Nuværende side
