Login one time (7.x-2.3) - en to gl translation catalogue (12 entries)

en: Body
gl: Corpo

en: user
gl: usuario/a

en: Subject
gl: Asunto

en: Available variables are:
gl: As variábeis dispoñíbeis son:

en: Global settings
gl: Configuración global

en: Front page
gl: Páxina de inicio

en: Select list
gl: Lista de selección

en: You have tried to use a one-time login for an account which has been blocked.
gl: Intentou usar unha ligazón para un inicio de sesión único nunha conta que xa foi bloqueada.

en: User %name used one-time login link at time %timestamp.
gl: O usuario %name empleou unha ligazón para ingresar unha única vez en %timestamp.

en: Listed
gl: Amosado na lista

en: Path settings
gl: Axustes de ruta

en: Current page
gl: Páxina actual
