Login one time (7.x-2.3) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: user
hy: օգտագործող

en: Subject
hy: Թեմա

en: Global settings
hy: Գլոբալ պարամետրեր

en: Front page
hy: Առջևի էջ

en: User %name used one-time login link at time %timestamp.
hy: %name օգտատերը %timestamp -ին օգտագործել է մեկանգամյա մուտքագրման հղում :
