Login one time (7.x-2.3) - en to km translation catalogue (9 entries)

en: Body
km: តួ

en: user
km: អ្នក​ប្រើ

en: Subject
km: ប្រធាន​បទ​

en: Available variables are:
km: អថេរ​ដែល​អាច​ប្រើ​បាន​មាន ៖

en: Global settings
km: ការ​កំណត់​សកល

en: Front page
km: ទំព័រ​មុខ

en: Select list
km: ជ្រើស​បញ្ជី

en: You have tried to use a one-time login for an account which has been blocked.
km: អ្នក​បាន​ព្យាយាម​ចូល​ម្តង​សម្រាប់​គណនី​ដែល​ត្រូវ​បាន​បិទ ។

en: User %name used one-time login link at time %timestamp.
km: អ្នក​ប្រើ %name បាន​ប្រើ​តំណ​ចូល​តែ​ម្ដង​នៅ​ម៉ោង %timestamp ។
