Login one time (7.x-2.3) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Body
mn: Үндсэн хэсэг

en: user
mn: хэрэглэгч

en: Subject
mn: Гарчиг

en: Global settings
mn: Ерөнхий тохиргоо

en: Front page
mn: Толгой хуудас
