Login one time (7.x-2.3) - en to uk translation catalogue (17 entries)

en: Body
uk: Вміст

en: user
uk: користувач

en: Subject
uk: Тема

en: Available variables are:
uk: Доступні змінні:

en: Global settings
uk: Глобальні налаштування

en: Front page
uk: Головна сторінка

en: E-mail settings
uk: Налаштування електронної пошти

en: Select list
uk: Список вибору

en: User page
uk: Сторінка користувача

en: You have tried to use a one-time login for an account which has been blocked.
uk: Ви спробували використовувати одноразовий пароль для входу в обліковий запис, яка була заблокована.

en: User %name used one-time login link at time %timestamp.
uk: Користувач %name %timestamp використав одноразове посилання для входу на сайт.

en: Listed
uk: Списком

en: Path settings
uk: Налаштування шляху

en: Current page
uk: Поточна сторінка

en: Custom paths
uk: Власні шляхи

en: - Choose a page -
uk: - Оберіть сторінку -

en: - Choose a user -
uk: - Оберіть користувача -
