Login one time (7.x-2.4) - en to bg translation catalogue (8 entries)

en: Body
bg: Съдържание

en: user
bg: потребител

en: Subject
bg: Тема

en: Available variables are:
bg: Достъпните променливи са:

en: Global settings
bg: Общи настройки

en: Front page
bg: Начална страница

en: Select list
bg: Избор от списък

en: User %name used one-time login link at time %timestamp.
bg: Потребителят %name е използвал връзката за начална верификация на %timestamp.
