Login one time (7.x-2.4) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: Body
bo: གཞུང་དངོས

en: user
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Subject
bo: འགོ་བརྗོད

en: Global settings
bo: སྤྱི་ཁྱབས་ཀྱི་སྒྲིག་འགོད

en: Front page
bo: མདུན་ངོས

en: Select list
bo: མིང་ཐོ་གདམ་པ

en: User %name used one-time login link at time %timestamp.
bo: སྤྱོད་མཁན་%name་ལགས་ཀྱིས་སྤྱོད་ཐེངས་གཅིག་ཅན་གྱི་སྦྲེལ་ཐག་དེ་%timestamp་ལ་སྤྱད་ཟིན།
