Login one time (7.x-2.4) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Body
bs: Tijelo

en: user
bs: korisnik

en: Subject
bs: Naslov

en: Global settings
bs: Globalna podešavanja

en: Front page
bs: Naslovna stranica

en: Select list
bs: Select lista
