Login one time (7.x-2.4) - en to hr translation catalogue (11 entries)

en: Body
hr: Sadržaj

en: user
hr: korisnik

en: Subject
hr: Naziv

en: Available variables are:
hr: Dostupne varijable su:

en: Global settings
hr: Opće postavke

en: Front page
hr: Naslovnica

en: Select list
hr: Lista odabira

en: You have tried to use a one-time login for an account which has been blocked.
hr: Pokušali ste koristiti jednokratni link za prijavu na sustav za račun koji je blokiran.

en: User %name used one-time login link at time %timestamp.
hr: Korisnik %name je iskoristio jednokratnu poveznicu prijave u %timestamp.

en: Listed
hr: Izlistano

en: Path settings
hr: Postavke putanje
