Login one time (7.x-2.4) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Body
is: Meginmál

en: user
is: notandi

en: Subject
is: Viðfangsefni

en: Available variables are:
is: Tiltækar breytur eru:

en: Front page
is: Forsíða

en: User %name used one-time login link at time %timestamp.
is: Notandinn %name notaði einnota innskráningartengil hér þann %timestamp.

en: Current page
is: Núverandi síða
