Login one time (7.x-2.4) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Body
sq: Trupi

en: user
sq: përdoruesi

en: Subject
sq: Subjekti

en: Available variables are:
sq: Të ndryshueshmet në dispozicion janë:

en: Global settings
sq: Rregullimet e përgjithshme

en: User %name used one-time login link at time %timestamp.
sq: Përdoruesi %name ka përdorur lidhjen njëherë të përdorshme identifikimi më %timestamp.
