Login one time (7.x-2.5) - en to et translation catalogue (13 entries)

en: Body
et: Sisu

en: user
et: kasutaja

en: Subject
et: Teema

en: Available variables are:
et: Võimalikud muutujad on:

en: Global settings
et: Üldseaded

en: Front page
et: Avaleht

en: E-mail settings
et: E-maili seaded

en: Select list
et: Valikvastustega nimekiri

en: You have tried to use a one-time login for an account which has been blocked.
et: Proovisite kasutada ühekordset sisselogimist blokeeritud kontoga.

en: User %name used one-time login link at time %timestamp.
et: Kasutaja %name kasutas ühekordset sisse logimise linki %timestamp.

en: Listed
et: Loetelus

en: Path settings
et: Aadressi seaded

en: Current page
et: Eesolev leht
