Login one time (7.x-2.5) - en to id translation catalogue (12 entries)

en: Body
id: Isi

en: user
id: anggota

en: Subject
id: Judul

en: Available variables are:
id: Variabel yang bisa digunakan:

en: Global settings
id: Pengaturan global

en: Front page
id: Halaman depan

en: E-mail settings
id: Pengaturan surel

en: Select list
id: Daftar pilihan

en: You have tried to use a one-time login for an account which has been blocked.
id: Anda mencoba menggunakan link login satu kali ini yang sudah diblokir.

en: User %name used one-time login link at time %timestamp.
id: Anggota %name sudah menggunakan link login satu kali pada %timestamp.

en: Path settings
id: Pengaturan jalur

en: Current page
id: Halaman sekarang
