Login one time (7.x-2.5) - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: Body
ka: ტანი

en: user
ka: მომხმარებელი

en: Subject
ka: სათაური

en: Available variables are:
ka: არესებული ცვლადებია:

en: Global settings
ka: ზოგადი პარამეტრები

en: Front page
ka: მთავარი გვერდი

en: E-mail settings
ka: ელ. ფოსტის პარამეტრები
