Login one time (7.x-2.7) - en to hi translation catalogue (9 entries)

en: Body
hi: मुख्य भाग

en: user
hi: प्रयोक्ता

en: Subject
hi: विषय

en: Available variables are:
hi: उपलब्ध चर हैं:

en: Global settings
hi: वैश्विक सेटिंग्स

en: Front page
hi: मुखपृष्ठ

en: E-mail settings
hi: ईमेल सेटिंग्स

en: Select list
hi: सूची का चयन करें

en: User %name used one-time login link at time %timestamp.
hi: सदस्य %name ने अपनी एक बार इस्तेमाल वाली कडी का %timestamp को इस्तेमाल किया।
