Login one time (7.x-2.8) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Body
az: Tərkib

en: user
az: İstifadəçi

en: Subject
az: Mövzu

en: User
az: İstifadəçi

en: Global settings
az: Qlobal parametrlər

en: Front page
az: Ana səhifə
