Login one time (7.x-2.8) - en to dz translation catalogue (7 entries)

en: Body
dz: མ་གཟུགས།

en: user
dz: ལག་ལེན་པ།

en: Subject
dz: དོན་ཚན།

en: Available variables are:
dz: འཐོབ་ཚུགས་པའི་  འགྱུར་ཅན་ཚུ:

en: User
dz: ལག་ལེན་པ།

en: Global settings
dz: སྤྱི་ཁྱབ་སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: User %name used one-time login link at time %timestamp.
dz: ཆུ་ཚོད་ %timestampལུ་  ལག་ལེན་པ་%nameགིས་  ནང་བསྐྱོད་འབྲེལ་ལམ་  ཐེངས་གཅིག་ལག་ལེན་འཐབ་ནུག
