Login one time (7.x-2.8) - en to eu translation catalogue (10 entries)

en: Body
eu: Gorputza

en: user
eu: erabiltzailea

en: Subject
eu: Gaia

en: Available variables are:
eu: Hemengo aldagai eskuragarriak:

en: User
eu: Erabiltzailea

en: Global settings
eu: Ezarpen orokorrak

en: Front page
eu: Azaleko orria

en: Select list
eu: Aukeratu zerrenda

en: Path settings
eu: Bide-izen ezarpenak

en: Current page
eu: Uneko orrialdea
