Login one time (7.x-2.8) - en to ja translation catalogue (15 entries)

en: Body
ja: 本文

en: user
ja: ユーザー

en: Subject
ja: 件名

en: Available variables are:
ja: <br>
    利用可能な変数:

en: User
ja: ユーザー

en: Global settings
ja: 共通の設定

en: Front page
ja: フロントページ

en: E-mail settings
ja: メールの設定

en: Select list
ja: 選択リスト

en: You have tried to use a one-time login for an account which has been blocked.
ja: ワンタイムログインをブロックされたアカウントに使用しようとしました。

en: User %name used one-time login link at time %timestamp.
ja: %name さんが %timestamp にワンタイムログインリンクを使用しました。

en: Listed
ja: リストに表示

en: Path settings
ja: パス設定

en: Current page
ja: カレントページ

en: Destination path
ja: 保存先のパス
