Login one time (7.x-2.8) - en to jv translation catalogue (9 entries)

en: Body
jv: Isi

en: user
jv: panganggo

en: Subject
jv: Subyek

en: Available variables are:
jv: Variabel sing disediakna:

en: User
jv: Panganggo

en: Global settings
jv: Sétingan global

en: Front page
jv: Kācā Ngajeng

en: Select list
jv: Daftar pilih

en: User %name used one-time login link at time %timestamp.
jv: Panganggo %name nggunaknā pranala mlebu log sepisanan nang %timestamp.
