Login one time (7.x-2.8) - en to lt translation catalogue (13 entries)

en: Body
lt: Turinys

en: user
lt: narys

en: Subject
lt: Tema

en: Available variables are:
lt: Galima naudoti tokius kintamuosius:

en: User
lt: Narys

en: Global settings
lt: Bendros nuostatos

en: Front page
lt: Pirmas puslapis

en: E-mail settings
lt: El. pašto nustatymai

en: Select list
lt: Pasirenkamas sąrašas

en: You have tried to use a one-time login for an account which has been blocked.
lt: Jūs bandėte pasinaudoti vienkartine prisijungimo nuorodą paskyrai kuri užblokuota.

en: User %name used one-time login link at time %timestamp.
lt: Narys %name pasinaudojo vienkartine nuoroda - %timestamp.

en: Listed
lt: Sąraše

en: Path settings
lt: Kelio nuostatos
