Login one time (7.x-2.8) - en to nl translation catalogue (49 entries)

en: Body
nl: Inhoud

en: user
nl: gebruiker

en: Subject
nl: Onderwerp

en: Available variables are:
nl: Beschikbare variabelen zijn:

en: User
nl: Gebruiker

en: Global settings
nl: Algemene instellingen

en: Front page
nl: Voorpagina

en: E-mail settings
nl: E-mailinstellingen

en: Select list
nl: Selectielijst

en: User page
nl: Profielpagina

en: Invalid email address.
nl: Ongeldig e-mailadres.

en: There was a problem sending the one-time login link.
nl: Er was een probleem met het versturen van de eenmalige inlog link.

en: Customize login one time e-mail messages sent to users.
nl: De eenmalige inlog-e-mailberichten, verstuurd aan de gebruikers, aanpassen.

en: It is not necessary to use this link to login anymore. You are already logged in.
nl: U hoeft deze link niet meer te gebruiken, u bent al ingelogd.

en: You have tried to use a one-time login for an account which has been blocked.
nl: U probeerde een eenmalige login link te gebruiken, maar deze is geblokkeerd.

en: You have tried to use a one-time login link that has expired. Please use the log in form to supply your username and password.
nl: U hebt geprobeert een eenmalige inlog link te gebruiken, maar deze is al verlopen. Gebruik het aanmeldformulier om met uw gebruikersnaam en wachtwoord in te loggen.

en: You have just used your one-time login link.
nl: U heeft uw eenmalige inlog link gebruikt.

en: You have tried to use a one-time login link which has been used. Please use the log in form to supply your username and password.
nl: U hebt geprobeert een eenmalige inlog link te gebruiken, maar deze is eens gebruikt. Gebruik het aanmeldformulier om met uw gebruikersnaam en wachtwoord in te loggen.

en: User %name used one-time login link at time %timestamp.
nl: Gebruiker %name gebruikte een eenmalige login-link op %timestamp.

en: Path settings
nl: Padinstellingen

en: Permitted users will be able to e-mail the link via a button on the user's account page.
nl: Gebruikers met de juiste rechten kunnen de link via een knop op de profielpagina van de gebruiker versturen.

en: Login one time e-mail
nl: Eenmalig inloggen e-mail

en: Login one time
nl: Eenmalig inloggen

en: Configure the settings for Login one time.
nl: Stel de instellingen voor eenmalig inloggen in.

en: The front page of the website.
nl: De voorpagina van de website.

en: The user's account page.
nl: De profielpagina

en: Current page
nl: Huidige pagina

en: Page from which <em>login one time</em> e-mail is sent.
nl: Pagina's waarvandaan <em>eenmalig inloggen</em> e-mail is verzonden.

en: Custom paths
nl: Aangepaste paden

en: Default path
nl: Standaardpad

en: User account page settings
nl: Profielpagina instellingen

en: Show <em>login one time</em> button.
nl: Toon knop <em>eenmalig inloggen</em>.

en: Will only show when the button is shown as well.
nl: Wordt alleen getoond als de knop ook wordt getoond.

en: Send login one time link
nl: 'eenmalig inloggen'-link versturen

en: - Choose a page -
nl: - Kies een pagina -

en: - Choose a user -
nl: - Kies een gebruiker -

en: Login one time autocomplete users
nl: Eenmalig inloggen autocomplete gebruikers

en: Email override
nl: E-mail overschrijven

en: Send a login one time link
nl: Stuur 'eenmalig inloggen'-link

en: Send one-time login link to the selected users (!display)
nl: Stuur 'eenmalig inloggen'-link naar de geselecteerde gebruikers
    (!display)

en: Login one time link
nl: Eenmalig inloggen-link

en: The user's account
nl: De profielpagina

en: Use a login one time link
nl: gebruik een eenmalig inloggen-link

en: Send login one time link to @username
nl: Stuur eenmalig inloggen-link naar @username

en: A one-time login link has been sent to @username.
nl: Een eenmalig inloggen-link is verstuur naar @username.

en: @username is not permitted to use login one time links.  Mail not sent to this user.
nl: @username mag geen gebruik maken van eenmalig inloggen-links. De e-mail is niet naar de gebruiker verstuurd.

en: User edit page
nl: Profiel bewerken-pagina

en: The user's account edit page.
nl: De profiel bewerken-pagina

en: One-time login link for [user:name] at [site:name]
nl: Eenmalig inloggen-link voor [user:name] op [site:name]
