Login one time (7.x-2.8) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: Body
sr: Главни текст

en: user
sr: корисник

en: Subject
sr: Предмет

en: User
sr: Корисник

en: Front page
sr: Насловна страна

en: User %name used one-time login link at time %timestamp.
sr: Корисник %name је употребио једнократну везу за пријављивање у %timestamp.
