Login one time (7.x-2.9) - en to el translation catalogue (13 entries)

en: Body
el: Κυρίως κείμενο

en: user
el: χρήστης

en: Subject
el: Θέμα

en: Available variables are:
el: Οι διαθέσιμες μεταβλητές είναι:

en: User
el: Χρήστης

en: Global settings
el: Γενικές ρυθμίσεις

en: Front page
el: Αρχική σελίδα

en: Select list
el: Λίστα επιλογής

en: Authentication
el: Πιστοποίηση

en: You have tried to use a one-time login for an account which has been blocked.
el: Επιχειρήσατε να χρησιμοποιήσετε έναν σύνδεσμο εισόδου μίας χρήσης για ένα λογαριασμό που έχει αποκλεισθεί.

en: User %name used one-time login link at time %timestamp.
el: Ο χρήστης %name χρησιμοποίησε σύνδεσμο εισόδου μίας χρήσης, τη χρονική στιγμή %timestamp.

en: Path settings
el: Ρυθμίσεις διαδρομής

en: Current page
el: Τρέχουσα σελίδα
