Login one time (7.x-2.9) - en to eo translation catalogue (9 entries)

en: Body
eo: Korpo

en: user
eo: uzanto

en: Subject
eo: Temo

en: Available variables are:
eo: Disponeblaj variabloj estas:

en: User
eo: Uzanto

en: Global settings
eo: Globalaj agordoj

en: Front page
eo: Ĉefpaĝo

en: Select list
eo: Selekta listo

en: User %name used one-time login link at time %timestamp.
eo: Uzanto %name uzis unu-fojan ensalutan ligilon je %timestamp.
