Login one time (7.x-2.9) - en to fi translation catalogue (16 entries)

en: Body
fi: Sisältö

en: user
fi: käyttäjä

en: Subject
fi: Aihe

en: Available variables are:
fi: Mahdolliset muuttujat ovat:

en: User
fi: Käyttäjä

en: Global settings
fi: Sivuston laajuiset asetukset

en: Front page
fi: Etusivu

en: E-mail settings
fi: Sähköpostiasetukset

en: Select list
fi: Valintalista

en: Authentication
fi: Tunnistaminen

en: User page
fi: Käyttäjäsivu

en: You have tried to use a one-time login for an account which has been blocked.
fi: Yritit käyttää kertakäyttöistä kirjautumista suljetun tilin kohdalla.

en: User %name used one-time login link at time %timestamp.
fi: Käyttäjä %name käytti kertakäyttöisen sisäänkirjautumislinkin %timestamp.

en: Path settings
fi: Polkuasetukset

en: Link expiry
fi: Linkin vanhentuminen

en: Current page
fi: Tämänhetkinen sivu
