Login one time (7.x-2.9) - en to he translation catalogue (16 entries)

en: Body
he: תוכן

en: user
he: משתמש

en: Subject
he: נושא

en: Available variables are:
he: המשתנים הזמינים הם:

en: User
he: משתמש

en: Global settings
he: הגדרות כלליות

en: Front page
he: דף הבית

en: E-mail settings
he: הגדרות דוא"ל

en: Select list
he: רשימת בחירה

en: Authentication
he: הזדהות

en: User page
he: עמוד המשתמש

en: You have tried to use a one-time login for an account which has been blocked.
he: ניסית להשתמש בכניסה חד-פעמית עבור חשבון שנחסם.

en: User %name used one-time login link at time %timestamp.
he: המשתמש %name השתמש בכניסה חד פעמית ב%timestamp.

en: Listed
he: רשום

en: Autocomplete textfield
he: שדה טקסט עם השלמה אוטומטית

en: Current page
he: דף נוכחי
