Login one time (7.x-2.9) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Body
kn: ವಿವರಣೆ , ವಿಷಯ ,ಮಾಹಿತಿ

en: user
kn: ಬಳಕೆದಾರ

en: Subject
kn: ವಿಷಯ

en: User
kn: ಬಳಕೆದಾರ

en: Front page
kn: ಮುಖ ಪುಟ

en: Authentication
kn: ದೃಢೀಕರಣ
