Login one time (7.x-2.9) - en to lv translation catalogue (11 entries)

en: Body
lv: Saturs

en: user
lv: lietotājs

en: Subject
lv: Temats

en: Available variables are:
lv: Pieejamie mainīgie ir:

en: User
lv: Lietotājs

en: Global settings
lv: Kopējie iestatījumi

en: Front page
lv: Sākumlapa

en: Select list
lv: Izvēles saraksts

en: Authentication
lv: Autentifikācija

en: User page
lv: Lietotāja lapa

en: User %name used one-time login link at time %timestamp.
lv: Lietotājs %name izmantojis vienreizējo pieslēgšanās norādi %timestamp.
