Login one time (7.x-2.9) - en to ro translation catalogue (14 entries)

en: Body
ro: Conținut

en: user
ro: utilizator

en: Subject
ro: Subiect

en: Available variables are:
ro: Variabilele disponibile sunt:

en: User
ro: Utilizator

en: Global settings
ro: Setări generale

en: Front page
ro: Pagina principală

en: E-mail settings
ro: Configurări E-mail

en: Select list
ro: Listă selecţie

en: Authentication
ro: Autentificare

en: You have tried to use a one-time login for an account which has been blocked.
ro: Ai încercat să foloseşti date de autentificare utilizabile o singură dată pentru un cont care a fost blocat.

en: User %name used one-time login link at time %timestamp.
ro: Utilizatorul %name a folosit linkul unic de autentificare la momentul %timestamp.

en: Path settings
ro: Setări cale

en: Current page
ro: Pagina curentă
